• Detail firmy

Neuman PLAST

Základní popis

Vyrábíme plastové a fóliové bazény, jímky, septiky a nádrže různých velikostí a tvarů, dle přání zákazníka. Prodej zastřešení, příslušenství, bazénové technologie a chemie. Rekonstrukce starých bazénů, opravy plastů, nárazníků, laminování.

Adresa

Bechyňská 148
391 75 Malšice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76221059

Výrobky, činnosti

Vyrábíme plastové a fóliové bazény

Vyrábíme plastové a fóliové bazény, jímky, septiky a nádrže různých velikostí a tvarů, dle přání zákazníka. Prodej zastřešení, příslušenství.

Kontaktní údaje

E-mail: neuman.plast@seznam.cz
WWW: www.plast-bazeny.cz

Kontaktní osoba

Jiří Neuman - Jednatel

Mobil: +420 777 148 159
Další firmy v oboru

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.