• Detail firmy

Neuman Junior s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní servis v oblasti zahradnictví a lesnictví, od návrhu po realizaci na klíč:ozelenění a údržba komerčních zón, náhradní výsadby, revitalizace parků, okrasná i koupací jezírka, gabiony, chodníky, předzahrádky, střešní a zimní zahrady.

Adresa

Nádražní 7
793 95 Město Albrechtice

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25876325
DIČ:  CZ25876325
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  17500
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výsadby a údržba zeleně

Výsadby dřevin, keřů, zakládání a košení trávníků, péče o živé ploty, ořezávání a kácení vzrostlých dřevin. Práce s plošinou i horotechnikou.

Kontaktní údaje

WWW: www.neumanjunior.cz
WWW: www.neumanjunior.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Neumann - Ředitel

Telefon: +420 604 555 342
E-mail: m.neumann@neumanjunior.cz

Lucie Neumannová - Jednatel

Telefon: +420 731 529 765

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOUZLO KVĚTIN - Kochová Michaela

Nabízíme prodej a rozvoz vázaných řezaných květin. Specializujeme se na výrobu vazeb svatebních, smutečních kytic a věnců. Realizujeme květinové výzdoby interiérů.

Milada Zbranková - Květinářství

Zajišťujeme prodej květin, květinovou výzdobu interiérů, kompletní vazbu květin, svatební vazby, smuteční vazby, slavnostní kytice apod.

KVĚTINY STUDIO DETAIL

Květiny Studio detail se zaměřuje na květinové výzdoby, rozvoz květin, dodávky květinové výzdoby na recepce, svatby, oslavy, významné životní události a další. Dlouhodobě se věnujeme aranžování a tematické květinové výzdobě pro kanceláře a všechny druhy soukromých i veřejných interiérů. Vybrat si můžete z široké nabídky nejen řezaných květin a rádi se přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům.