• Detail firmy

NetRex s.r.o.

Základní popis

Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob

Adresa

Koněvova 141
130 83 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25288792

Výrobky, činnosti

Poskytování technických služeb k ochraně majetku

Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob

Kontaktní osoba

Ing. David Capoušek - Jednatel

Telefon: +420 296 566 407
Mobil: +420 777 294 983
E-mail: info@netrex.cz
WWW: www.netrex.cz
Další firmy v oboru

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!