• Detail firmy

Netra trading cs s.r.o.

Základní popis

Prodáváme parfémy, hodinky a šperky. Dále je u nás levná značková kosmetika a produkty pro zdraví. Toaletní vody a testery Hugo Boss, Calvin Klein, Armani, Dior, Chanel, Bvlgari, Dkny, Escada. Hodinky Casio, Wenger, Tissot, Timex, Storm, Festina.

Adresa

Liboš 133
783 13 Liboš

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25884760
DIČ:  CZ25884760

Výrobky, činnosti

Parfémy

Kontaktní údaje

E-mail: nettcs@nettcs.cz
WWW: www.styl-orix.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Ondrášek - Jednatel

Mobil: +420 775 509 201
E-mail: nettcs@nettcs.cz
Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

Milan Pavlík

Zakázková výroba a prodej šperků. V naší nabídce naleznete drahé kameny, přírodní perly, investiční diamanty, máme široký výběr náušnic, prstenů, snubních a zásnubních prstenů, z bílého i žlutého zlata. Nabízíme luxusní briliantové šperky. Zajišťujeme kompletní klenotnický servis, v rámci kterého Váš šperk zkontrolujeme, vyčistíme, vyleštíme nebo upravíme jeho velikost. Přijďte se přesvědčit.

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.