• Detail firmy

NetPro systems, s.r.o.

Základní popis

Nabídka serverových služeb, připojení na internet a vývoje webových prezentací. Realizace satelitních projektů, docházkových a stravovacích systémů.

Adresa

Božkovské náměstí 17/21
326 00 Božkov

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26326850
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka serverových služeb

Nabídka serverových služeb připojení na internet a vývoje webových prezentací. Realizace satelitních projektů, docházkových a stravovacích systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: 377 531 690
Mobil: 775 562 251
E-mail: netpro@netpro.cz
WWW: www.netpro.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Jelínek - Jednatel

Petr Holub - Jednatel

Další firmy v oboru

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.