• Detail firmy

NETFOTBAL, s.r.o.

Základní popis

NETfotbal je fotbalový eshop. V jeho nabídce naleznete pestrou škálu sportovních a fotbalových potřeb od Adidas, Nike, Puma, Reebok, Mizuno a dalších.

Adresa

Železnobrodská 45/15
197 00 Praha 9 - Kbely

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24170721
DIČ:  CZ24170721
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Sportovní a fotbalové potřeby

Kontaktní údaje

E-mail: info@netfotbal.cz
E-mail: pavelka@phares.cz
WWW: www.netfotbal.cz/

Kontaktní osoba

Jan Pavelka

Mobil: +420 734 853 580
E-mail: pavelka@phares.cz

Michal Tvrdík - Jednatel

Další firmy v oboru

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.