• Detail firmy

Netajo s.r.o.

Základní popis

Netajo s.r.o. je česká společnost založená v roce 2010. Poskytujeme řešení pro průmyslovou automatizaci, zakázkový software a vývoj elektroniky.

Adresa

Kubelíkova 1224/42
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24765571
DIČ:  CZ24765571

Výrobky, činnosti

Automatizace

Specializujeme se na tvorbu řídících systému pro stroje a průmyslové procesy pomocí PLC a průmyslových počítačů.

Kontaktní údaje

E-mail: jakub.saitz@netajo.cz
WWW: www.netajo.cz

Kontaktní osoba

Filip Svoboda - Jednatel

Jakub Saitz

Mobil: +420 773 224 220
E-mail: jakub.saitz@netajo.cz
Další firmy v oboru

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.