• Detail firmy

NET - SYSTÉM s.r.o.

Základní popis

Návrhy, realizace systémů LAN a WAN včetně výběru. Dodání a nastavení potřebného hardware, dodávky strukturovaných kabelových rozvodů, výkonných serverů vč. podpory provozu. Konzultace, školení CISCO - SWITCHE, routery, VoIP, vývoj VoIP aplikací.

Adresa

Generála Svobody 112/50
460 14 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47784164

Výrobky, činnosti

Software

Návrhy, realizace systémů LAN a WAN včetně výběru. Dodání a nastavení potřebného hardware, dodávky strukturovaných kabelových rozvodů, atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 428 111
Mobil: +420 602 404 510
WWW: www.netsystem.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Vladimír Němeček - Jednatel

Jiří Ing. Simon - Jednatel

Mobil: +420 602 411 316
Další firmy v oboru

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

ELCO plus, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis výpočetní techniky, dodávky ekonomického softwaru a systémové služby. Provádíme systémový servis IT, vývoj www aplikací.

EKPS s.r.o. CHRUDIM

Dodáváme zdvihací techniku a řídící systémy skladového hospodářství. Opravujeme a modernizujeme regálové zakladače. Zajišťujeme komplexní služby - počáteční návrh, projekt, konstrukční řešení, výrobu, montáže, oživení, revize, záruční servis i pozáruční servis.