• Detail firmy

NET Production, s.r.o.

Základní popis

Fullservisová agentura nabízející grafické práce, marketingovou činnost, tvorbu www stránek, produkci firemních videí a vlastních internetových pořadů

Adresa

Za farou 816/67
154 00 Praha 5 - Slivenec

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03373045

Výrobky, činnosti

Grafické práce

Grafické studio nabízí vytvoření všech možných formátů pro Vaši propagaci a činnost. Od vizitek a log společností až po složité tiskoviny jako jsou katalogy apod.

Kontaktní údaje

E-mail: info@netproduction.cz
WWW: netproduction.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Krejča - Jednatel

Mobil: +420 604 960 790
E-mail: info@netproduction.cz
Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.