• Detail firmy

NESSCOM spol. s r. o.

Základní popis

Provozujeme velko-maloobchod kompletním elektroinstalačním materiálem. E-shop s aktuálním ceníkem a stavem zásob, kamenný obchod v centru města s vlastním parkovištěm. Máme kabely, vodiče, rozváděče, jističe, chrániče, stykače, relé, lišty, krabice

Adresa

Guldenerova 2597/15
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49788337

Výrobky, činnosti

elektroinstalační materiál

Máme kabely, vodiče, rozváděče, jističe, chrániče, stykače, relé, lišty, krabice, trubky, svorky, svorkovnice, pojistky, signální a ovládací hlavice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 378 605 959
Telefon: +420 378 605 958
Telefon: 378 229 860
E-mail: prodejna@nesscom.cz
WWW: www.nesscom.cz

Kontaktní osoba

Petr Volek - Jednatel

Ing. Michal Volek - Jednatel

Další firmy v oboru

STEATIT,s.r.o

Nabízíme výrobu a dodávku technické a elektrotechnické keramiky. Používáme technologii suchého a polosuchého lisování nebo technologii tažení. V našem sortimentu naleznete steatitové, kordieritové, pyrostatové, infrakordieritové, superinfrové výrobky aj.

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.

PROMESA s.r.o.

Nabízíme výrobu plošných spojů. Zhotovujeme jednovrstvé plošné spoje, dvouvrstvé plošné spoje a vícevrstvé plošné spoje. Zajišťujeme i výrobu plošných spojů na zakázku a také prototypů plošných spojů.