• Detail firmy

Nešporová Jitka

Základní popis

Naše firma se zabývá pronájmem rekreačních objektů na Vysočině, prodejem dámské, pánské a pracovní obuvi, prodejem levných folií z PVC /hydroizolace/ s možností instalace, prodejem nábytku na zakázku.

Adresa

Čáslavice 7
675 24 Čáslavice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65786653
DIČ:  CZ6954184545
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem rekreačních objektů na Vysočině

Kontaktní údaje

E-mail: rnespor@seznam.cz
WWW: euro-plus.cz

Kontaktní osoba

Radek Nešpor

Mobil: +420 777 217 050

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.

Truhlářství Hejda

Naše truhlářství má dlouholetou tradici. Zaměřujeme se na výrobu klasického i atypického nábytku na zakázku. Výrobní program firmy zahrnuje okna, dveře, kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně, ale i jiný sortiment. Vyrábíme z masivu a dýhy, nabízíme rovněž nábytek v kombinaci dřevo + kov.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!