• Detail firmy

NeŠ Kovo, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou zámečnických výrobků a kovových konstrukcí na zakázku. Provádíme montáže, armování či stavební a betonářské práce.

Adresa

Výšovice 84
798 09 Výšovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28443365

Výrobky, činnosti

Provádíme montáže

Zabýváme se výrobou zámečnických výrobků a kovových konstrukcí na zakázku.

Kontaktní osoba

Luboš Štolba - Jednatel

Mobil: +420 774 448 120
E-mail: stolba@neskovo.cz
WWW: www.neskovo.cz
Další firmy v oboru

C + W výroba trubek s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobou bezešvých trubek atypických rozměrů z neželezných kovů. K výrobě využíváme především mosaz a měď. Vyrábíme měděné trubky, mosazné trubky, měděné i mosazné profily čtvercové, oválné, obdélníkové dle dodané dokumentace.

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.