• Detail firmy

NEREZOVÉ VÝROBKY s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se především výrobou produktů, polotovarů, dílců a dílů z nerezových a jiných kovových materiálů včetně jejich následných povrchových úprav, podle dodané výkresové dokumentace či na základě myšlenky, kterou dovedeme převést v reálný výrobek.

Adresa

Liptál 473
756 31 Liptál

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28651715
DIČ:  CZ28651715

Výrobky, činnosti

výrobky z nerezi

Kontaktní údaje

Fax: + 571 444 272
E-mail: p.vasicka@nerezove-vyrobky.cz
WWW: www.nerezove-vyrobky.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Vašička - Jednatel

Telefon: +420 606 901 025
E-mail: p.vasicka@nerezove-vyrobky.cz
Další firmy v oboru

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.