• Detail firmy

NEOPLAST, spol. s r. o.

Základní popis

Naše firma se specializuje především na zakázkovou kovovýrobu. V současné době se zabýváme několika spolu souvisejícími směry výroby. Realizujeme zakázky po celé České republice.

Adresa

Trnávka 215
742 58 Trnávka

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46576797

Výrobky, činnosti

Výtahové šachtice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 048 333
WWW: www.neoplast.cz

Kontaktní osoba

Radim Neshoda - Jednatel

Mobil: +420 603 465 570
E-mail: radim.neshoda@neoplast.cz
Další firmy v oboru

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.