• Detail firmy

NEOPLAST, spol. s r. o.

Základní popis

Naše firma se specializuje především na zakázkovou kovovýrobu. V současné době se zabýváme několika spolu souvisejícími směry výroby. Realizujeme zakázky po celé České republice.

Adresa

Trnávka 215
742 58 Trnávka

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46576797

Výrobky, činnosti

Výtahové šachtice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 048 333
WWW: www.neoplast.cz

Kontaktní osoba

Radim Neshoda - Jednatel

Mobil: +420 603 465 570
E-mail: radim.neshoda@neoplast.cz
Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.