• Detail firmy

Neo-Neon CZ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ekologicky šetrné a úsporné LED světelné zdroje pro domácí i komerční využití a veřejné LED osvětlení pro města a obce.

Adresa

Chrášťany 43
252 19 Chrášťany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29121418
DIČ:  CZ29121418
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

LED halové svítidlo NEO-NEONZ90001-001, 145W

Průmyslové LED svítidlo s příkonem 145 W, výrobce – firma Neo-Neon LED Lighting International Ltd.. Svítidlo je určeno především k osvětlení výrobních a skladových hal. Světelného toku 11.300 lm je dosaženo pomocí šedesáti 2W High Power LED chipů.

Kontaktní údaje

E-mail: libor.majer@neo-neon.cz
WWW: www.led-house.cz

Kontaktní osoba

Libor Majer

Mobil: +420 777 666 690
E-mail: libor.majer@neo-neon.cz

Richard Meistr - Jednatel

Petr Filipčík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.

KAČÍREK - TOPENÍ s.r.o.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis kotlů české značky ATMOS. Tyto kotle jsou plně v souladu s možností čerpání dotace. Zajistíme odborné poradenství při výběru i zaškolení do obsluhy kotlů. Provozujeme kamennou prodejnu v Netvořicích a výborně zásobený internetový obchod.