• Detail firmy

Nemovitostní Poradce s.r.o.

Základní popis

Bankovnictví a finanční služby.

Adresa

Zlonín 204
250 64 Zlonín

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02637511

Výrobky, činnosti

Bankovnictví

Co je to MÍT BYT? Nic jiného než základní potřeba. Jak se ale orientovat ve světě realit, financí, rekonstrukcí bez toho, aby Váš život neutrpěl časovou, finanční a mentální ztrátu?

Kontaktní údaje

E-mail: info@mitbyt.cz
WWW: www.mitbyt.cz

Kontaktní osoba

Jakub Orszulik - Jednatel

Mobil: +420 773 962 635
E-mail: info@mitbyt.cz
Další firmy v oboru

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.