• Detail firmy

NEMOINSPEKT s.r.o.

Základní popis

Inspekce provádí - inspekce nemovitostí. Inženýrská činnost, stavby provádí - technický dozor - prověřování technického stavu nemovitostí.

Adresa

Rumunská 1798/1
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29060796

Výrobky, činnosti

Inspekce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 730 193 333
Mobil: +420 725 526 584
E-mail: info@nemoinspekt.cz
WWW: www.nemoinspekt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Valeš - Jednatel

Mobil: +420 737 835 454
Další firmy v oboru

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.