• Detail firmy

Németh Jaromír

Základní popis

Nabídka truhlářských prací. Zaměřujeme se převážně na zakázkovou výrobu z masivního dřeva. Vyrábíme repliky starých domovních dveří a vrat, schodů

Adresa

Cizkrajov 9
378 81 Slavonice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63243261
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Dřevěný nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 493 600
Mobil: +420 608 539 029

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STŘECHY V + M, s.r.o.

Zajišťujeme zhotovování nových střech sedlových i plochých, rekonstrukce střech a nátěry. Pracujeme se všemi druhy krytin. Nabízíme služby pokrývačů, tesařů, klempířů a zedníků, realizujeme sádrokartonářské práce a další. Působíme v oblasti Tábor a okolí, ale přijímáme také zakázky z celé ČR.

Boxy pro koně Vrchota

Vyrábíme na zakázku venkovní i vnitřní boxy pro koně, parkurové prvky a kolotoče pro koně. Zhotovujeme stáje a stájové přístřešky pro koně, pastevní přístřešky a kotce pro zvířata. Zároveň se věnujeme zámečnictví, truhlářství a tesařství.

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!