• Detail firmy

NĚMEČEK COMPUTERS, s.r.o.

Základní popis

Servis počítačů, správa sítě, připojení k internetu, odvirování, instalace, výjezdy k zákazníkům, pomůžeme se vším kolem počítačů. Nejen Praha 8. Paušální svoz techniky pro celé Praze. Prodáváme ale i pečujeme o Vaši techniku.

Adresa

U Pekařky 484/1a
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27627101

Výrobky, činnosti

Servis počítačů, správa sítě, připojení k internet

Servis počítačů, správa sítě, připojení k internetu, odvirování, instalace, výjezdy k zákazníkům, pomůžeme se vším kolem počítačů. Nejen Praha 8. Pauš

Kontaktní osoba

David Němeček - Jednatel

Telefon: +420 220 561 398
E-mail: servis@nemecek.cz
WWW: www.nemecek.cz
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.