• Detail firmy

Němec s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na luxusní povrchové úpravy stěn interiérů a exteriérů. Mimo nejčastěji žádaný benátský štuk nabízíme též naše vlastní, námi vyvinuté techniky. Zejména imitace betonu, která vypadá jako pohledový beton, atd.

Adresa

Antala Staška 106/28
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25637762
DIČ:  CZ25637762

Výrobky, činnosti

Specializujeme se na luxusní povrchové

úpravy stěn interiérů a exteriérů. Mimo nejčastěji žádaný benátský štuk nabízíme též naše vlastní, námi vyvinuté techniky.

Kontaktní údaje

WWW: www.luxusnipovrchy.cz

Kontaktní osoba

Josef Němec - Jednatel

Mobil: 777 326 953
Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.