• Detail firmy

Nelly Vacková-Relax dekor

Základní popis

Výroba, prodej a velkoobchod svíček, olejových lamp a dekoračních předmětů. Dodáváme svíčky, olejové lampy, dekorační předměty, keramiku, svíčky gelové a z palmového vosku, vůně do aromalamp. Zajišťujeme dolévání svíček v restauracích.

Adresa

K Radotínu 492
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43654550
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej a velkoobchod svíček,

olejových lamp a dekoračních předmětů.Dodáváme svíčky,olejové lampy,dekorační předměty,keramiku,svíčky gelové a z palmového vosku,vůně do aromalamp

Kontaktní údaje

Mobil: 776 000 905
Mobil: 721 336 807
E-mail: nelly@relaxdekor.cz
WWW: www.relaxdekor.cz

Kontaktní osoba

Nelly Vacková - Majitel

Další firmy v oboru

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.