• Detail firmy

NelliKo s.r.o.

Základní popis

Kadeřnictví em-hair praha smíchov Štefánikova!

Adresa

Voroněžská 740/3
101 00 Praha 10 - Vinohrady

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28527186
DIČ:  CZ28527186

Výrobky, činnosti

Provoz kadeřnictví

Nabízíme dámské, pánské a dětské kadeřnické služby. Provádíme prodlužování vlasů, svatební, maturitní a společenské účesy ve spolupráci s vizážistkou. Zaměřujeme se také na prodej vlasové kosmetiky značky L´Oreal a poradenskou činnost.

Kontaktní údaje

E-mail: info@em-hair.cz
WWW: em-hair.cz

Kontaktní osoba

Ing. Arsen Margaryan - Jednatel

Telefon: +420 257 317 407
E-mail: info@em-hair.cz
Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.