• Detail firmy

Nekolný s.r.o.

Základní popis

Zámečnické práce, kovovýroba.

Adresa

Pražská 702
250 81 Nehvizdy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28421183
DIČ:  CZ28421183
Rok založení:  2008

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce, kovovýroba.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 996 409
E-mail: nekolny-sro@seznam.cz
WWW: www.nekolny.euweb.cz

Kontaktní osoba

Martin Nekolný - Jednatel

Mobil: +420 736 671 446

Vladimír Nekolný - Jednatel

Mobil: +420 736 671 445
Další firmy v oboru

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.

INGMAR, spol. s r.o.

Specializujeme se na projekci, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění budov a skládaných plášťů. Zhotovujeme i ocelové konstrukce pro využití jako anténní nosiče. Provádíme výchozí i pravidelné revize ocelových konstrukcí. V rámci stavebního zámečnictví nabízíme výrobu kovových bran, vrat, zábradlí, schodišť a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní projekční činnost ocelových konstrukcí.