• Detail firmy

Nekolný Pavel

Základní popis

Instalace a revize elektrických rozváděčů, instalací, zařízení, spotřebičů a hromosvodů v průmyslovém i bytovém odvětví. Možnost zajištění výroby rozváděčů s potřebnými doklady. Drobné i větší zakázky. Kreslení schémat zapojení. Oblast Dobříš.

Adresa

Budínek 5
263 01 Svaté Pole

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67739881
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Instalace a revize elektrických rozváděčů

Kontaktní údaje

E-mail: nekolny.pavel@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Pavel Nekolný - Majitel

Mobil: +420 721 263 593
E-mail: nekolny.pavel@tiscali.cz
Další firmy v oboru

ANODA, s.r.o.

Specializujeme se na certifikovaná měření osvětlení, zpracování znaleckých posudků, studií, návrhů osvětlení, pasportů, generelů a koncepcí veřejného osvětlení a další. Zaměřujeme se i na osvětlení pracovišť, sportovišť a tunelů, denní osvětlení a zpracování dat.

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

EMPORA s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti elektroinstalací v regionech střední Čechy, Praha a Jihočeský kraj. Provádíme elektroinstalace všeho druhu a revize elektro včetně hromosvodů.