• Detail firmy

Nej TV Broadcasting s.r.o.

Základní popis

Dodávky rozhlasového a televizního signálu prostřednictví vlastní kabelové sítě. Cílem firmy je poskytovat zákazníkům kvalitní digitální služby kabelové televize, internetu a hlasové služby.

Adresa

Francouzská 75/4
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48394980
DIČ:  CZ48394980
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provozování vysílání v kabelových rozvodech, dodávky rozhlasového a televizního signálu prostřednictví vlastní kabelové sítě.

Kontaktní osoba

Nicolas Boissin - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.