• Detail firmy

Navyko, s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá nakládkou a vykládkou kontejnerů, celními deklaracemi, spediční činností a logistickými službami a skladováním.

Adresa

Zelenečská 517/40
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27605370

Výrobky, činnosti

Spediční činnost a logistické služby.

Firma se zabývá nakládkou a vykládkou kontejnerů, celními deklaracemi.

Kontaktní údaje

E-mail: navyko@navyko.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Pudil - Jednatel

Mobil: +420 739 653 227
E-mail: navyko@navyko.cz
E-mail: pudil@navyko.cz
WWW: www.navyko.cz
Další firmy v oboru

Just Doors, s.r.o.

Prodej a montáž garážových a průmyslových sekčních vrat, pohonů a nakládací techniky společnosti DoorHan. Dodáváme nakládací můstky, těsnící límce, mobilní rampy a další nakládací techniku.

ASH, s.r.o.

Zabýváme se prodejem zdvihacího přepravního zařízení. Dodáváme elektrické rudly, mechanické stavebnicové rudly, mechanické zdvihací rudly a schodolezy. Nabízíme 15 typů schodolezů, které zdarma předvedeme. Jelikož jsme přímým servisním dovozcem schodolezů LG a Liftkar, prodáváme je za velmi výhodné ceny. Pro kompletní sortiment a další technické parametry navštivte naše webové stránky.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.