• Detail firmy

Navreme Boheme, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zpracování projektů a pomoc při čerpání dotací z fondů EU. Poskytujeme poradenství, školení, analýzy a evaluace.

Adresa

Jankovcova 1479/21
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27230881

Výrobky, činnosti

Poskytujeme poradenství, školení, analýzy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 312 236
E-mail: office@navreme.cz
WWW: www.navreme.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jakub Štogr - Jednatel

Mobil: +420 776 556 456
Další firmy v oboru

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.