• Detail firmy

Navrátil Engineering Works, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme horizontální a vertikální balící stroje, baličky do smrštitelné fólie a lisovací i máčecí stroje. Vyrábíme a dodáváme chladící tunely a boxy.

Adresa

Bartoňova 677
530 12 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28826035

Výrobky, činnosti

Vertikální balící stroje

Kontaktní údaje

E-mail: navratil@naworks.eu
WWW: www.naworks.eu

Kontaktní osoba

Ing. Jan Navrátil - Jednatel

Mobil: +420 773 255 170

Ing. Hana Navrátilová - Jednatel

Další firmy v oboru

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.