• Detail firmy

NAVI team s.r.o.

Základní popis

Distribuce dámských hygienických potřeb, čisticích prostředků a výrobků z biobavlny. Nabídka ekologických domácích potřeb a čisticích prostředků....

Adresa

Konstantinova 20
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28189019

Výrobky, činnosti

Hygiena

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 320 567
E-mail: info@navi.cz
WWW: www.navi.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Hana Taxová - Jednatel

Další firmy v oboru

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

Ivo Rybák - Sdružení podnikatelů

Nabízíme prodej kvalitního obalového materiálu pro gastronomické provozy, maloobchody, balení, skladování, expedici nebo pro průmyslové balení. Součástí prodeje jsou i hygienické potřeby, drogerie či úklidové prostředky.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.