• Detail firmy

NAVA DTP, spol.s.r.o.

Základní popis

NAVA DTP spol. s r.o. Reklamní agentura a DTP grafické studio, ofsetový tisk. Poskytujeme kompletní servis od grafického zpracování loga přes celé reklamní kampaně. Jako reklamní agentura poskytujeme kompletní servis produkce.

Adresa

Hankova 6
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29111242
DIČ:  CZ29111242

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura a DTP grafické studio, ofsetový

Poskytujeme kompletní servis od grafického zpracování loga přes celé reklamní kampaně.

Kontaktní údaje

E-mail: kristofova@navadtp.cz
WWW: www.navadtp.cz

Kontaktní osoba

Milada Krištofová

Telefon: 602 789 841
E-mail: kristofova@navadtp.cz

Radek Koňařík . - Ředitel

Mobil: 724 906 212

Ing. Ota Rubner - Jednatel

Další firmy v oboru

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.