• Detail firmy

Naturwool s.r.o.

Základní popis

Izolace z ovčí vlny. Výroba přírodní stavební tepelné izolace z ovčí vlny.

Adresa

Rybná 716/24
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01794809
DIČ:  CZ01794809
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Izolace z ovčí vlny - A500 Naturwool

Vynikající tepelně izolační vlastnosti. Čistě přírodní, zdravotně nezávadný materiál. Působí jako prostorový filtr. Materiál s přidanou hodnotou. Všestranné využití. Vlna pochází z ČR.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 889 946
E-mail: izolace@naturwool.cz
WWW: naturwool.cz

Kontaktní osoba

Pavel Vojkovský - Jednatel

Mobil: +420 608 889 946
E-mail: izolace@naturwool.cz
Další firmy v oboru

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.