• Detail firmy

NATIVA, spol. s r.o.

Základní popis

Dodáváme tepelná čerpadla vhodné pro rodinné domy. Čerpadla zajišťující vytápění, větrání, ohřev vody - komlexní pokrytí energetické náročnosti domu. Nabízíme účinné, provozně spolehlivé větrací jednotky, přívodní prvky vzduchu, odtahové ventilátory.

Adresa

28.října 2
692 01 Mikulov

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47910224

Výrobky, činnosti

tepelná čerpadla vhodné pro rodinné domy

Kontaktní údaje

Telefon: 519 513 313
Fax: 519 513 313
E-mail: info@nativa.biz
WWW: www.nativa.biz

Kontaktní osoba

Rodan ing. Michlík - Jednatel

Mobil: 724 592 020

Karel ing. Čížek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB