• Detail firmy

Natatrade, s.r.o.

Základní popis

Provádíme elektromontážní práce všeho druhu od výměny žárovky až po kompletní silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace.

Adresa

Pod Harfou 938/38
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25799177

Výrobky, činnosti

elektromontážní práce

Provádíme elektromontážní práce všeho druhu od výměny žárovky až po kompletní silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace.

Kontaktní údaje

Mobil: 777 580 101
Fax: 222 515 797
E-mail: prinvest@seznam.cz

Kontaktní osoba

Natalia Sergeeva - Jednatel

Další firmy v oboru

ELEKTRO-SERVIS mont s.r.o.

Specializujeme se na elektromontážní práce, hromosvody, revize třídy A a B bez omezení napětí či údržbu a revize VN zařízení. Nabízíme školení a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb. Jsme spolupracujícím partnerem společnosti PRE.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.

Antonín Buchar

Zajišťujeme dodávku, opravu a montáže průmyslového chlazení, chladící techniky a tepelných čerpadel. Provádíme servis klimatizačních jednotek. Naleznete nás v Praze.