• Detail firmy

Naryner Construction s.r.o.

Základní popis

Provádíme zateplování fasád zateplování střech klempířské a pokrývačské práce tesařské práce sádrovápenné omítky vnitřní jednovrstvé vápenocementové omítky lehčené jádrové omítky tepelnně izolační omítky sádrokartonové systémy

Adresa

Vidče 168
756 53 Vidče

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28648269
DIČ:  CZ28648269

Výrobky, činnosti

Zateplování fasád

Kontaktní údaje

E-mail: info@aaazatepleni.cz
WWW: www.aaazatepleni.cz

Kontaktní osoba

Michal Kramolis - Jednatel

Telefon: +420 724 758 147
E-mail: info@aaazatepleni.cz
Další firmy v oboru

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.