• Detail firmy

Národní centrum regionů, s.r.o.

Základní popis

Jsme zavedená vzdělávací a poradenská společnost působící již od roku 2004. Naší vizí je posílení rozvoje regionů v České republice. Našim cílem je profesionalizace veřejné správy a podpora principu celoživotního vzdělávání.

Adresa

Panská 361/13
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29182646
DIČ:  CZ29182646

Výrobky, činnosti

Národní centrum regionů, s.r.o.

Vzdělávací, poradenská, projektová a marketingová činnost. Organizujeme odborné semináře a kurzy vedené lektory s dlouholetou zkušeností z praxe.

Kontaktní údaje

E-mail: vzdelavani@narodni-regiony.cz
WWW: narodni-regiony.cz

Kontaktní osoba

Jan Malicher - Jednatel

Telefon: +420 542 210 558
E-mail: vzdelavani@narodni-regiony.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.