• Detail firmy

Nardic Solutions s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný distributor centrálního řídicího systému CRESTRON pro ČR a SR. Instalace a integrace inteligentních řídicích systémů a audiovizuální techniky do domů, bytů, zasedacích místností, dohledových, řídících center. Vše ovládáno jedním dotykem.

Adresa

Hornoměcholupská 22/477
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26742608

Výrobky, činnosti

Distributor centrálního řídicího systému

Autorizovaný distributor centrálního řídicího systému CRESTRON pro ČR a SR. Instalace a integrace inteligentních řídicích systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 760 787
Telefon: +420 241 766 787
Mobil: +420 603 530 130
E-mail: info@crestron-czech.cz
WWW: www.crestron-czech.cz

Kontaktní osoba

Radek Šenkýř - Jednatel

Další firmy v oboru

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.