• Detail firmy

NÁŘADÍ ŠÍLOVÁ

Základní popis

Prodej - nářadí, ochranné pomůcky, spojovací materiál - železářství

Adresa

Mírové nám. 70
411 08 Štětí

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62774638
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej nářadí, ochranních pomůcek.

Kontaktní údaje

Mobil: 416 811 449
E-mail: monikasilova@seznam.cz
WWW: www.naradisilova.cz

Kontaktní osoba

Monika Šílová - Jednatel

Telefon: 603 524 832

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

J+J Nájemníkovi s.r.o.

Naše společnost se specializuje na prodej potřeb pro lakýrnictví, autolakýrnictví a truhlářství. Prodáváme barvy, laky, ředidla, tmely, lazury, pasty, leštící prostředky, kotouče, brusivo a mnoho jiného. Provádíme tónování barev, k dispozici máme 18000 odstínů. Dále nabízíme železářské zboží, zahradnické potřeby, pracovní nářadí a ochranné pracovní pomůcky.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.