• Detail firmy

Nářadí KM s.r.o.

Základní popis

Prodej nářadí, zahradní a svářecí techniky.

Adresa

Lidická 700/19
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28356802

Výrobky, činnosti

Prodej nářadí, zahradní a svářecí techniky.

Prodej nářadí, zahradní a svářecí techniky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 423 693
E-mail: info@naradi-km.cz
WWW: www.naradi-km.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Kuba - Jednatel

Mobil: +420 773 227 011
Další firmy v oboru

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako oficiální importér profesionálního ručního nářadí značky KRAFTWERK. V dnešní době jsme prodej zboží rozšířili i o jiné značky. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nářadím ručním, elektrickým, pneumatickým, zahradní nebo kotevní technikou a dalším potřebným nářadím pro Vaši práci či koníčka. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si sami.

BROLLE, v.o.s. - lešticí kotouče

Vyrábíme lešticí kotouče standardní, textilní, řasené, skládané a filcové. Dodáváme brusné kotouče s upínací stopkou a otvorem, lamelové, brousící segmenty, válce pro brusky, brusné a lešticí pasty. Poskytujeme komplexní servis při úpravě povrchů.