• Detail firmy

NANOBALA, s.r.o.

Základní popis

Nabídka ochranných nátěrů a nano povlaků, impregnace kamene, dřeva a betonu, ochrany fasád před znečištěním, samočistícího solárního tekutého skla.

Adresa

Bohuslávky 16
751 31 Bohuslávky

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28625111

Výrobky, činnosti

Nabídka ochranných nátěrů a nano povlaků

impregnace kamene, dřeva a betonu, ochrany fasád před znečištěním, samočistícího solárního tekutého skla.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 399 343
E-mail: nanobala@seznam.cz
WWW: www.nanobala.cz

Kontaktní osoba

Bc. Emilie Kováříková - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.