• Detail firmy

Namakdan s.r.o.

Základní popis

Připravili jsme pro Vás celou řadu procedur, přijďte a vyzkoušejte naše pivní a bylinkové lázně, solnou jeskyni, infrasaunu a masáže.

Adresa

Nádražní 42/82
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02889293
DIČ:  CZ02889293

Výrobky, činnosti

Masáže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 220 062
Telefon: +420 775 906 322
E-mail: recepce@andelskalazen.cz
WWW: www.namakdan.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Telk - Jednatel

Telefon: +420 739 194 721
Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.