• Detail firmy

NALIA a.s.

Základní popis

Nabízíme úvěry zajištěné nemovitostí - bez poplatů předem, řešení exekucí, oddlužení nemovitostí - možnost vyhnout se veřejné dražbě, zpětný leasing nemovitostí - překlenutí obtížného období, výkupy nemovitostí - peníze ihned za nemovitost.

Adresa

Karlovo náměstí 288/17
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24712817
DIČ:  CZ24712817
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rychlý krátkodobý úvěr zajištěný nemovitostí

Kontaktní údaje

E-mail: informace@nalia.cz
WWW: www.nalia.cz

Kontaktní osoba

Martin Vích, Bc.

Další firmy v oboru

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.