• Detail firmy

Nakladatelství Pathmos v.o.s.

Základní popis

Nakladatelství Pathmos v.o.s. vydává knížky s křesťanskou tématikou - např.: překlady Marilyn Hickey, Sándora Németha či Normana Robertsona.

Adresa

Stiborova 591/14
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29456746

Výrobky, činnosti

Nakladatelství

Naším cílem je obohatit český trh o knížky, především zahraničních autorů, které čtenářům vedle kresťanské tématiky nabídnou k zamyšlení otázky vztahu člověka k Bohu, k světu nebo k Izraeli.

Kontaktní údaje

E-mail: pathmos@email.cz
WWW: http://www.cvolomouc.cz/obchod

Kontaktní osoba

Mgr. Milada Sovadinová - Jednatel

Mobil: +420 776 496 016
E-mail: pathmos@email.cz

Ing. Radomír Sovadina - Jednatel

Další firmy v oboru

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.

Knihařství L & Z Praha

Zabýváme se knižními vazbami - tisk, kroužková vazba a termovazba, diplomové práce, bakalářské práce, oprava knih do knihoven a další.

NAKLADATELSTVÍ BARBARA

Poskytujeme komplexní nakladatelské služby. Umíme zpracovat firemní katalogy, reklamní tiskoviny, kalendáře, záložky, letáky apod. Navrhujeme firemní loga, vizitky – zajistíme i tisk. Nabízíme vytvoření PC aplikací ke všem tiskovinám – snížení ceny za tisk, možnost opakovaného použití. Tvůrčím způsobem přistupujeme k neobvyklým požadavkům zákazníka.