• Detail firmy

Nakladatelství Olympia, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme Vám kvalitní a rychlý tisk: knih, brožur letáků, plakátů pozvánek, vizitek, diplomů kalendářů, tiskopisů

Adresa

Havlíčkovo náměstí 2
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65416953
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tiskárenské služby.

Kontaktní údaje

Telefon: 233 089 986
WWW: www.iolympia.cz

Kontaktní osoba

Ing. KAREL HEJNA - Jednatel

Mobil: +420 602 379 605
E-mail: khejna@iolympia.cz

MARKÉTA GRUŠÁKOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

MOTOR, s.r.o.

Studio grafického designu se specializací na tvorbu log a řešení firemní identity. Naším hlavním zaměřením je design - obalový design, výroční zprávy, layout časopisů, lokalizace písem a corporate design. Sídlíme v Praze.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.