• Detail firmy

Nakladatelství H+H Vyšehradská, s.r.o.

Základní popis

Vydávání a prodej populárně naučné literatury, vysokoškolských a překladových učebnic, slovníků, jazykové literatury, beletrie a poezie.

Adresa

Komenského 236
252 25 Jinočany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25673220
DIČ:  CZ25673220

Výrobky, činnosti

Vydavatelství populární literatury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 543 841
Telefon: +420 222 543 858
E-mail: knihkupectvi@nakladatelstvihh.cz
E-mail: hnidak@nakladatelstvihh.cz
WWW: www.nakladatelstvihh.cz

Kontaktní osoba

Ing. Věra Hnidáková - Jednatel

Telefon: +420 222 543 860

Jiří Hnidák - Jednatel

Další firmy v oboru

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

NAKLADATELSTVÍ BARBARA

Poskytujeme komplexní nakladatelské služby. Umíme zpracovat firemní katalogy, reklamní tiskoviny, kalendáře, záložky, letáky apod. Navrhujeme firemní loga, vizitky – zajistíme i tisk. Nabízíme vytvoření PC aplikací ke všem tiskovinám – snížení ceny za tisk, možnost opakovaného použití. Tvůrčím způsobem přistupujeme k neobvyklým požadavkům zákazníka.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.