• Detail firmy

NAJA 96, spol. s r.o.

Základní popis

Firma nabízí malířské a natěračské práce interiérů a exteriérů, zprostředkování přípravných a dokončovacích stavebních prací

Adresa

Hrubínova 1459/2
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64789110

Výrobky, činnosti

Firma nabízí malířské a natěračské práce interiérů

Firma nabízí malířské a natěračské práce interiérů a exteriérů, zprostředkování přípravných a dokončovacích stavebních prací

Kontaktní údaje

E-mail: info@naja96.cz
WWW: www.naja96.cz

Kontaktní osoba

Otokar Kysilka - Jednatel

Mobil: 603 393 205
Mobil: 604 111 586
Další firmy v oboru

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

PANEL SERVIS, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré stavební práce na klíč, výškové práce a opravy panelových domů. Zajišťujeme výstavby, modernizace a rekonstrukce stavebních objektů.