• Detail firmy

Naira Meliksetyan

Základní popis

Nabízíme prodej a aranžování květin pro všechny příležitosti, dekorace a dárkové předměty. Zajišťujeme návrhy a realizace květinových výzdob interiérů

Adresa

Ke Stromečkům 1359
253 01 Hostivice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02345170

Výrobky, činnosti

Prodej květin

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 963 897
E-mail: kvetnairi@centrum.cz
WWW: www.kvetinynairi.cz

Kontaktní osoba

Naira Meliksetyan - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Květiny Nebušice

Květinářství v Praze 6 - Nebušicích. Dodáváme květinové vazby, dekorace a aranžmá do interiérů, výloh i firem. Zhotovujeme kytice pro různé příležitosti dle požadavků zákazníků.