• Detail firmy

NAGA pro, s.r.o.

Základní popis

Společnost se začala zabývat navíc daňovým poradenstvím a vedením účetnictví, autodopravou (vnitrostátní i mezinárodní) a správou a tvorbou finančního a pojistného porfolia.

Adresa

třída Tomáše Bati 332
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25593234
DIČ:  CZ25593234
Rok založení:  2000
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- daňové poradenství, autodoprava, finance a pojišťovnictví.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 779 557
Fax: +420 227 077 016
E-mail: doprava@nagapro.cz
WWW: nagapro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Alena Fiantová - Jednatel

Další firmy v oboru

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti dopravy a logistiky. Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravou, optimalizací dopravy a logistickým poradenstvím. Do našich služeb jsme také zařadili například vozový park, spedici, monitoring vozidel, kompletaci zásilek či možnost využití skladových prostorů.