• Detail firmy

Naděžda Škrachová

Základní popis

Zaměřujeme se na vedení účetnictví malým a středním firmám i drobným podnikatelům všech oborů. Provádíme kompletní rekonstrukce účetnictví i zpětně.

Adresa

Hraběšice 51
788 15 Hraběšice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64103226

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: uctosumperk@seznam.cz
WWW: www.uctosumperk.cz

Kontaktní osoba

Naděžda Škrachová - Majitel

Mobil: +420 737 262 092
Další firmy v oboru

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.