• Detail firmy

Nadčasový design

Základní popis

Návrhy a výroba interiérů se specializací na nadčasové schodiště,ložnice a celé interiéry.Reprezentativní vybavení kanceláří,hotelových apartmá,vináren atd.Designový svět nadčasového stylu.

Adresa

Bělehradská 379
530 09 Polabiny

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65185668
DIČ:  cz-7609163309

Výrobky, činnosti

Návrhy a výroba interiérů

Specializace na nadčasové schodiště,ložnice a celé interiéry.Reprezentativní vybavení kanceláří,hotelových apartmá,vináren atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@nadcasovydesign.eu
WWW: www.nadcasovydesign.eu

Kontaktní osoba

Jáchym Mimra - Generální ředitel

Telefon: 608 267 129
E-mail: info@nadcasovydesign.eu
Další firmy v oboru

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

TAPO LIVING s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.