• Detail firmy

NaCesty.cz s.r.o.

Základní popis

Internetové zprostředkování zájezdů od německých CK. Kromě výhodných zájezdů např. do Dominikánské republiky, Turecka, na Maledivy nebo do Středomoří.

Adresa

Puškinova 2141/14
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26365570
DIČ:  CZ26365570

Výrobky, činnosti

Zájezdy do zahraničí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 378 603 520
E-mail: info@nacesty.cz
WWW: www.nacesty.cz

Kontaktní osoba

Václav Uher - Jednatel

Další firmy v oboru

Restauracja - Hotel „Gościna” Tadeusz Pietruszka

Náš hotel se nachází na státní silnici číslo 11. To má 1-, 2-, 3-person vysoký standard. Pořádáme školení a události. K dispozici jsou tři klimatizované jídelny: krb, banketní, konferenční místnost. V restauraci se postará o neopakovatelné prostředí pro přijetí. Chceme, aby naši hosté jsou spokojeni s našimi službami.

CZECH SPORT TRAVEL s.r.o.

Naše cestovní kancelář se specializuje na všechny typy sportovních zájezdů, které mohou být individuálně přizpůsobeny požadavkům každého klienta. Nabízíme zájezdy na MS v hokeji 2017, zájezd na Manchester United a Arsenal, zájezd do Monte Carla na Rolex Masters, zájezdy na Premier League a mnoho dalších dle Vašich požadavků. Sestavíme Vám zájezd přímo na míru.

Ing. Kateřina KLAŠKOVÁ

Nabízíme zprostředkování pobytů na Korsice. Zprostředkujeme pro Vás rodinnou dovolenou, dovolenou pro páry nebo třeba pro skupiny. Nabízíme také zajištění trajektů a letenek na Korsiku.